Celebrity

Crazy but sweet

21. dubna 2008 v 23:52 | I-leen
Ahojda!
Tákže...po dlouhý, dlouhatánský době zase další layoutík...asi vás ale zklamu, protože je na přání pro Ewe.Elegant a tak je jenom pro ní...

Ale doufám, Ewe, že se ti líbí :)

Nijak moc jsem se nepředřela (stydím se xD), protože jsem si spíš oživovala všechny možný věcičky, ale tak...stejně...snad se líbí :)

Jo...přiznávám, jsem ujetá xD zase lay s Audrey Kitching, ale mám čím to ukecat: je na přání xD
Lay: » link«


JAK STÁHNOUT LAYOUT?

Raquel Redd

6. dubna 2008 v 19:49 | I-leen
Zdravím!
Tak tu můžete vidět druhou možnost layoutu pro Ewe.Elegant...no nevim nevim...oba jsou asi úplně mimo její představy xD
No...ale pokud se tenhle layout líbí někomu jinýmu, tak si klidně můžete písnout o heslo ;)
JAK STÁHNOUT LAYOUT?

Audrey

6. dubna 2008 v 1:53 | I-leen
Ahojky! Tak jsem zase tu!

Ano, jsem to já... Adýsek, adysak, Aileen a teď nově I-leen ;)

Vytvřoila jsem pro vás layoutek s Audrey Kitching, oblíbenou Scene modelkou (ano, v poslední době mě ty scenky nějak vzali xD).

Návrh na tenhle layout je od Ewe.Elegant, který mě o nějakej layout požádala...nemohla se rozhodnout mezi Audrey Kitching a Raquel Redd, tak jsem jí navrhla, že udělám obojí a ona si pak vybere...

Takže možnost č. 1 můžete vidět tady :P

Pink Beth

24. března 2008 v 0:11 | Adýsek
Hojda! Tak tu pro vás mám další layoutek! Tentokrát s v poslední době velmi oblíbenou scene modelkou Hannou Beth. Pěkná holčina s úžasnýma photohootama, na kterejch se vyřádí každej grafik. Ne, že bych si v růžový barvě nějak lebedila - bez černý barvy růžovou nesnáším!, ale dát tomuhle layoutu jinou barvu by byla škoda .
JAK STÁHNOUT LAYOUT?

Victoria Francés

20. ledna 2008 v 14:28 | Darkness Nightmare alias Amy Woodová
Ahojky, tak je tu po dlouhé době nějajaký lay, který se zamlouvá i mě.. docela mastný co.. xD No ale dost keců, stejně je nečtete a nebaví vás. :))
Lay: >Link
Jak stáhnout layout?

Layout na přání - B pro Areu

26. srpna 2007 v 15:24 | Amy Woodová
Ahojky. Po delší době tu mám další lay a ne nijak obyčejný je na přání pro mou netovou kamarádku, kterou znám už přes rok. Začala psát novou povídku a tento blog bude výhradně jen pro tu zmíňenou povídku. To je vše. Tento design si bohužel nemůžete vzít, ale přesto doufám, že se Vám líbí.. :)) Amy
Lay: Link

God is a DJ

16. června 2007 v 0:10 | Adýsek
Ahojky!
Tak sem zase tvořila a tvořila a vztekala se a cztekala až z toho nakonec vyšlo tohle. Tenhle layout je trochu zvláštní takže kdyby něco v době kdy sem tenhle lay tvořila sem byla nemocná a páč sem měla zvláštní náladu je zvláštní i tenhle lay :Dnjn taková sem já. Jinak jestli se vám tenhle layoutek líbíb tak si ho můžete vzít ; )
Lay: link
Jak stáhnout layout?

Avril Lavigne! Po druhé...

3. června 2007 v 15:53 | Amy Woodová
Ahojík. Tak mám tu další layoutek s Avril. Ráda jí poslouchám a také mám ráda růžovou... :) No doufám, že se vám líbí a že to není moc přeplácané... ;)
Jak stáhnout layout?

Keira Knightley

3. června 2007 v 12:10 | Adýsek
Ahojky!
Tak sem zas po dlouhý době vytvořila trochu normálnější layout. Mě se tenhle lay celkem líbí a tak doufám, že si ho někdo vezme.
Lay: link
Jak stáhnout layout?

Emma Watson podruhé a v lepší verzi... :D

2. června 2007 v 17:08 | Amy Woodová
Ahojky. Tak mám tu další lay s Emmou, ale je o 100 % lepší.... :D Tedy doufám... jinak jsem si s tím pohrála a taky to dalo zabat. No to je vše. Doufám, že se vám líbí...
Jak stáhnout layout?

Bill Kaulitz IV

15. května 2007 v 18:30 | Adýsek
Hojík.
Tak vám sem dávám další můj layoutek. Je zase s Billem, ale tohle nebylo plánovaný. Tohle byl původně layout na přání ale kámoška zrušila ten blog na kterej chtěla tenhle layík tak vám ho dávám sem ; )
Lay: link
Jak stáhnout layout?

Avril Lavigne (gold)

13. května 2007 v 16:02 | Adýsek
Hojda! Tak sem na blog dala ten layout co jsem kdysy (nedávno :D) měla na svym blogu www.adysak.blog.cz Kdyby náhodou měl někdo zájem.
Lay: Link
Jak stáhnout layout?

Bill Kaulitz III

13. května 2007 v 15:57 | Adýsek
Čaweec!
Tak sem zas po dlouhý době vytvořila layoutek. Jestli se vám líbí tak neni problém si ho vzít ; )
Lay: Link
Jak stáhnout layout?

Lindsay Lohan

13. května 2007 v 15:46 | Adýsek
Hojík!!! Tak tady vidíte můj layout na přání pro nikee. Jestli se vám líbí vemte si ho. Ale jako obvykle snad znáte Pravidla.
Lay: Link
Jak stáhnout layout?

Bill Kaulitz II

13. května 2007 v 15:44 | Adýsek
Hojik!!!
Tag sem udělala další Lay s mym idolem. Jestli ho chcete a znáte INFO tak si klidně dejte na blog, ale napište mi sem do komentů.....
Lay: Link
Jak stáhnout layout?

Bill Kaulitz

13. května 2007 v 15:42 | Adýsek
Zdarec!!!
Tak sem byla akční a páč se zrušila blog www.adysak-ff.blog.cz a zbyl mi Lay tak sem ho poupravila a hodila sem. Tak jestli máte zájem a znáte Pravidla tak mi písněte a dohodneme se.
Tak zatim páčo!
Lay: link
Jak stáhnout layout?

Tom Kaulitz

13. května 2007 v 15:37 | Adýsek
Hojda!
Tak tohle je můj layík s Tomíkem. Pokud nejste zrovne největší fanoušci Tokio Hotel, nechcte si to laskavě pro sebe. Pokud je tu někdo kdo by měl o tenhle layík zájem pište pište pište! ; )
Lay: link
Jak stáhnout layout?

Christina Aguilera

13. května 2007 v 14:32 | Amy Woodová
Tak a je tu další la s Christinou. Je to lay z mého oblíbeného klipu. Jinak mě se líbí více než tenpředchozí. JInak doufám, že se líbí i vám. :)
Náhled: →Link←
Jak stáhnout layout?

Rihanna

13. května 2007 v 14:25 | Amy Woodová
Tak mám tu další lay s celebritou. No mě se celkem líbí a dal mi dost zabrat... :D no hlavně ty barvy a dát to všechno dohromady tady na blogu. Je ot totiž fakt fuška. Jinak doufám, že se vám líbí... ;)
Jinak od ní miluji písničku Unfaithful... a ten chlap je tam k sežrání.. :D
Náhled: →Link←
Jak stáhnout layout?

Hilary Duff

13. května 2007 v 14:19 | Amy Woodová
Ahojík. Tam mám tu layoutek s Hilary Duff. Mám jí moc ráda. její písně neposlouchám, ael viděla jsem asi všechny filmy ve kterých hrála. Je prostě úžasná. No nic. Doufám, že se vám líbí.
Náhled: →Link←
Jak stáhnout layout?
 
 

Reklama