--- Black list

studny.blog.cz

25. dubna 2008 v 21:48 | I-leen
Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!
Ježišikriste!!!!! To se mi snad jenom zdá!!!!
Tákže...včera jsem projížděla komenty tady na lbogy a sem tam klikla na nějakej ten web (naštěstí!!!) a narazila jsem na studny.blog.cz...
Má můj layout "Black cat" (myslim, že je to číslo 42), ale...nemá tam ani odkaz v oblíbenejch a ani zápatí!!!
Až po mym upozornění tam teda hodila článek s mym odkazem, ale zápatí ani odkaz v oblíbenejch tam nedala... (tady)
Nejdřív jsem jí tam ráno psala tohle...
  • [4] I-leen (autorka layoutu), mail, web, 25.4.2008 01:03 (tady jsem byla ještě docela milá...)

Ahoy, Jsem sice ráda, že si použila můj layout, ale nikde v oblíbených nevidím odkaz na můj blog pod jménem "Autorka laye (I-leen)" a s adresou odkazu black-x-pink.blog.cz nebo lay-world.blog.cz. Tak to sem prosímtě ještě dej, nerada bych tě musela nahlásit adminům... :)
Když jsem zjistila, že nemá zápatí...
  • [2] I-leen (autorka layoutu), mail, web, 25.4.2008 01:04 (tak to už mě nasrala)

a nemáš tady zápatí?!!!! no sory, ale to už si snad děláš srandu!!! jestli to do dvou dnů nespravíš tak tě fakt nahlásím....!
A teď...měla další článek, ale oprava chyb pořád nikde!!!
  • [2] I-leen (autorka layoutu), mail, web, 25.4.2008 21:05 (nabízela tam, že dělám laye na přání...ts...tywe.... xD nedělám samozřejmě - jinak zase docela klid...)

Layouty na přání jaksi nedělám...jinak jako...je sice svělý, že sis vzala můj lay, ale už jsem ti tu ráno psala...kde máš v oblíbenejch odkaz ne mě??? a kde máš hlavně zápatí?!!! jestli to sem nedáš, budu tě muset nahlásit adminům...což se mi příčí, ale když to s některejma lidma jinak nejde...
Pak jsem zjitila, že mi na blog napsala koment...!!!!to už si ale snad dělá prdel!!! napsala tohle:
[6] Studna, web, 25.4.2008 15:41

Jakože sorry ale ja tam to zapatí nechcu!!!Pokud s tím máš nějaký problém klidně to nahlas ale myslím si že je to moje věc jestli si ho tam dám nebo ne!!!Co se týče zveřejnění autora se nemusíš bát!!Až to tam je!!!


Tohle už je fakt drzost...takže jsem jí písla na blog tohle...a seru na ní...jdu jí nahlásit...
  • [3] I-leen (autorka layoutu), mail, web, 25.4.2008 21:36 (už hodně nasraná)

tak to sory ale zápatí je po záhlaví ddruhá nejdůležitější část layoutu...aby všichni na první pohled vidělo, kdo to vytvořil....takže já s tím smaozřejmě problém mám!!!! jestli si nečetla pravidla, kde je JASNĚ napsaný, že se musej zkopírovat ÚPLNĚ VŠECHNY ČÁSTI LAYOUTU a ÚPLNĚ VŠECHNY JE MUSÍŠ NAHRÁT A ULOŽIT VIDITELNĚ NA SVYM BLGOU, je to tvůj problém. Takže nazdar dámo...jestli si tam to zápatí nedáš, nahlsáím tě...buď tam dej zápatí nebo si změň design...neni tvoje věc, jestli si sem dáš zápatí nebo ne...je to můj layout a já jsem na něm makala a takhle se mi lidi odvděčujou? že článek, kde se chlubíš mým layoutem (sice s mým odkazem), někde pak zmizí v archivu a lidi budou v domění, že tenhle rádoby skvost si vytvořila ty? na to zapomeň...admini jsou na mý straně...už sem tohle musela řešit několikrát a nejsi první naikvka, která mi napsala, že když nechce nemusí...MUSÍŠ! jinak si změň layout...je to tvoje blbost....dáš si sem blbý zápatí na konci blogu, kam se stejně pravděpodobně nikdo nedostane, páč tu máš jenom hodnocení blogů, který zajímá jenom ty slečinky, který si o to napsali (pardon dámy, jenom jsem naštvaná, nic proti vám), neo přijdeš o celej blog? hm? přemejšlej trochu!
PS...je tam asi hodně chyb, ale sem fakt nasraná, tak se nedivte...jako tohle už fakt...překračuje snad úplně všechno...!!!
I-leen (pěkně nasraná!!!)

jotjtempo.blog.cz

22. března 2008 v 10:11 | Adýsek
Radujme se veselme se! Další příspěvek do BlackListu. Včera mi jedna hodná nejmenovaná osůbka nahlásila blog http://jotjtempo.blog.cz, kterej má jako záhlaví záhlaví z mého layoutu "Away" a jinak zbytek naproto blbě. Koukala jsem, že už jim tam někdo kvůli tomu nadávala a já jim dala dva dny na to, aby to dali do pořádku, jinak to jde k adminům. Tak uvidíme, no.
Asi jste si všimli, že nijak moc nezuřím...ne...mám já tohle za potřebí? Tvořit se s tím bůhvíjakou dobu a lidi si pak kopírujou jenom části mojí tvorby. Naprostej standart...uklidňuje mě, že nejsem výjimka, protože stejně tak na tom budou i jiný layoutaři, jako např. Amy, Blanch, Lenorka, Thamka apod.
Ale pravda, udělalo by mi dobře, kdyby ste se tam vrhli a pěkně jim vysvětlili, jak se věci maj. Ne, dělám si srandu...jenom je to porušení apravidel, takže automaticky do blacklistu.
Řekla bych ale, že sem s Amy dáváme míň lidí, než kolik by si svoje místečko slávy tady zasloužilo...
No, toť asi vše... tak se mějte krááásně a holky! Pěkně kluky zmlaťte! Je přece přestupnej rok, takt oho patřičně využijte

Uáááááááááá Grrrrrrrrrrrr jak jinak to ještě vyjádřit citoslovci?

2. února 2008 v 13:21 | Darkness Nightmare
Tak tohle opravdu ne... tohle už nezvládám... normálně mi z toho hrabe... xD

Normálně jdu na PC a těším se na svou netovou kámo ( adýska) jak si skvěle pokecáme.. první její slova ahoj. Můj zkamaráděnej blog ti ukradl lay.

Fáááájn, říkám si co je na tomk strašnýho žjo.. xD

No ale podívejte se na to sami... xD
>Link

(kdyby to opravila mám náhled... xD)
Do záhlaví si klidně napíše svoji přezdívku jakoby byla autorem....
Jak to má vypadat? :)

CO napsala k článku o designu?
Pokusila jsem se po dlouhé době změnit design, tak snad se to povedlo.. nejvíc se mi stejnak ibí to záhlavko....
Není to sice nic mistrovskýho, ale zasejc to nevypadá hrozně....

Můj koment:

[38]Darkness Nightmare, web, 2.2.2008 13:04

MŮŽEŠ MI VYSVĚTLI PROČ JSI SI VZALA MŮJ LAYOUT NEBO-LI SPÍŠE JEN ZÁHLAVÍ A TAKTO TO ZKURVILA? K TOMU TO VYDÁVÁŠ ZA SVOU PRÁCI... HELE HOLČIČKO, POKUD TO DO ZÍTŘKA TO TADY BUDEŠ STÁLE TAKHLE MÍT NAHLÁSÍM TĚ!! A ABSOLUTNĚ MĚ NEZAJÍMAJÍ TVOJE IMBECILNÍ VÝMLUVY.
ORIGINÁL : http://layout39-amy.blog.cz/
DĚKUJI AMY WOODOVA POD SVOU NOVOU PŘEZDÍVKOU

P.S. to ete vidíte že jsem byla milá!!!!

Jako vzít si lay upravit ho a vydávat ho za svůj to absolutně neee!!! jestě někdo tohle udělá a normálně ho zavraždim... blrala bych že by to třeba byla hezký.. ale s menšíma změnama.... možná bych uvažovala nad tím, že to tomu dotyčnému povolím, ale když se podíváte úplně ten lay s prominutím zkurvila.. je to prostě hnus... :(Už zase...

18. ledna 2008 v 14:34 | Adýsek
Ptáte se "co" už zase? Jestli vás jako prví napadlo, že mi smazali blog, tak ne...není to tak dávno co jsem zpět dostala jeden svůj layoutovej blog a už mi sebrali další. Tentokrát www.adysak-lay-21.blog.cz . Já s tím nic dělat nemůžu, na blog. cz mi nejde odeslat nahlášení a už toho mám víc než dost. Takže já končím s layoutama. Budu si dělat layouty jenom pro sebe a poděkujte těm, kteří se tak pečlivě starali o to, aby mě co nejvíc vytočili a aby to všecho došlo až sem. Mě tvorba layů baví a nechci s tím skončit, ale na tohle nemám nervy.
Takže kromě toho, že mi "už zase" sebrali blog já "už zase" končím...
Váš Adýsek...

Blog z5

4. ledna 2008 v 17:39 | Adýsek
Hojky!
Tak vám jdu nahlásit, že se našla dobrá duše, která zná majitelku (teď už bývalou) toho mýho lay blogu (www.adysak-lay-23.blog.cz) a znala i ještě další věci, díky kerým se mi blog vrátil. Takže jsem tam vše smazala a hodilo do normálu. Layout je vám tudíž plně k dispozici a o heslo si pište na mail nebo ICQ ; )
Ale zároveň vás prosím, abyste tohleto už neudělali... jsou s tím strašný nervy...už jsem myslela, že blog zpátky nedostanu...
Tak toť vše. Díky těm, kteří si u příslušnýho článku o tomhle incidentu zanadávali se mnou a alespoň trochu soucítili...já sice nejsem nijak moc akční s těma layema, ale tohle mě dokáže 100% vyvést z míry...

Děláte si srandu?!

8. prosince 2007 v 14:37 | Adýsek
Po jednom příjemnějším článku jeden dost nasraný článek!
Je mi jasný, že ne každej člověk to má v hlavě v pořádku, ale aby ztrácel čas tím, že poleze na cizí blogy a bude je mazat, to je vrchol. Včera jsem prolítávala všechny své dosavadní blogy s layoutama a layout s čísly: 14, 19, 20, 24, 32 a 50 jsou smazané. Pokusím se je vytvořit znova, ale nebude to hned.
Nevím, co vám na tom, že mažete blogy dělá ta dobře, ale nechte toho!
Jinak jste mi k layoutům psali, že nefunguje heslo. Ano, layouty od čísla 36 až nakonec mají změněná hesla, právě kvůli tomu ,aby je někdo nemazal. Pokud někdo bude hctít nějaký z těchto layoutů, ať si o něj laskavě napíše na můj mail (Aileen.B@seznam.cz) nebo na ICQ (404-602-975).
Smazané layouty by se dali v podstatě ještě přejít, ale to, co si dovolila jedna holka, to už je na rozmlácení huby (z dovolením). když se podíváte na www.adysak-lay-23.blog.cz, co vidíte? Ano! můj layout ale funguje jako normální blog na přidávání článků atd. Slečinka si dokonce dovolila smazat zápatí a v jednom článku tvrdí, že název blogu výmýšlela strašně dlouho...samozřejmě jsem už o tomto incindentu dala vědět aminovy, ale jsem slušně vytočená.
Toť asi vše...raději jinak bych to tady zahalila do nadávek a to sem nepatří xD
Adýsek

Varování

23. září 2007 v 12:33 | Amy Woodová
Pokud stále budete lézt do databáze layů a předělávat je nebo mazat, jak se stalo v některých případech, já skončím s layema! A nebo sem nebudem dávat hesla a vy nám budete psát e-maily a ptát ser nás na ně. A řeknu vám, že je to velmi pomalé. Už mi totiž došla trpělivost. Já vám taky nemažu laye. Tak prosím nechte toho...
Amy Woodová

Podezření

11. srpna 2007 v 10:04 | Adýsek
Ahojík!
Tak za prvý hlásim že sem z5 z tábora :D (hurá!!!)
no a za druhý už musim řešit problém. Zjistila sem, že někdo z mých layoutových blogů maže Majitelé layoutu (články). To znamená že vždycky když mi někdo písne "Vzal/a sem si tenhle layout" tak já to napíšu na ten blog s tím layem kterej ste si vzali. No a teď sem psala na blog s layema "Hot passionL" a "Frog" a zjistila sem že tyhle oba laye už mělo víc lidí takže by tam ty články měli bejt, ale nebyli.... takže jestli někdo víte (což je asik kravina :D) kdo to dělá nebo udělal tak písejte :D:D:D:D sááááááákra já mám dneska den :D

ridana.blog.cz

9. července 2007 v 18:08 | Adýsek
Ahojík!
Rozhodli sme se s Amy udělat tady na blogu rubriky Black list, protože ne každej je fér a layout si upraví podle svýho a nerespektuje podmínky.
Jako první nám zahájí naše stížnosti blog www.ridana.blog.cz protože to co udělala majitelka tohoto blogu je vrchol. Napsala mi přes vzkazník, že si tenhle layout vzala, ale:
  • menu má vedle záhlaví (tak to být nemá)
  • má tam rámečky - ošklivý (tak to taky být nemá)
  • má tam úplně jiný barvy písem který se k tomu absolutně nehodí
  • nemá zápatí
Na originál layoutu se můžete na www.adysak-lay-19.blog.cz .
To ale prakticky nic není oproti tomu co si slečinka dovolila po tom.
Já sem jí ke článku kde se vychloublala s novým layoutem napsala asik tři komenty kde sem jí upozornila na to, že jestli chce mít můj layout na svém blogu, musí respektovat pravidýlka. Napsala sem jí co všechno musí změnit, aby mohla mít můj layout na blogu. Já vím že sem přísná, ale na tohle is opravdu dávám pozor, protože skoro všichni kdo si berou mí laye tak si je tam daj špatně (vyjímkou co já vím je rozhodně Essylt). A víte co ta holka udělala když sem jí tam napsala můj komentář k tomu co způsobila? Smazala komentáře u tohoto článku a začal je moderovat. No řekněte mi, je tohle možný?
Takže Amy už napsala adminům, ale tohle mě vážně vytočilo. Já adminům psát nechci, protože všem dávám hodně šancí. Já nechci abyste přišli o svoje lbogy, ale když si o to koledujete tak co se dá dělat? Já osobně sem adminům nikdy nenapsala, protože sem to nepovažovala za nezbytně nutný, ale tohle mě teda vážně vytočilo...
 
 

Reklama