Srpen 2008

Zase pryč

14. srpna 2008 v 15:24 | I-leen |  --- Blog a my
Hojte láááf-sky!
Tákže... měliste-li (tenhle tvar slova měli ste jsem právě vymyslela xD) nějaký přání, budete muset zase počkat. Jedu totiž na letňák. Sice až zeytra, ale dneska budu balit nakupovat a zeytra se budu nervovat a odjíždět. Takže z toho vyplývá, že zatím jediný přání bylo splněný pro Pajdu. Ale nebojte, bude i zbytek.
Znáte mě přece...když mám mítněco na přání, hrozně to trvá, takže je možný, že poslední přání udělám až třeba v říjnu... možná i později, ale nedělejme rychlý závěry.
Zkrátka a dobře, držte mi palce, abych vám vůbec ještě někdy mohla ty layouty udělat a neztratím se po cestě do Brněnskýho Újezda...
Kdyby k tomu náhodou došlo, přeáším všechny přání na Dark xD xD budete toho mít hodně, ale nebude se zase nudit, že jo xD oki oki kecám...všechno vytvořím i když se ztratím, oki?
Tyhle moje řeči si nebere moc k srdci...jenom mi n-e-p-a-t-r-n-ě hrabe... xD
I-leen

Wow!

8. srpna 2008 v 21:31 | I-leen |  --- Blog a my
Wow!
Ne, že by vás to asi zajímalo, ale celý odpoledne jsem nucená sledovat statistiky na tomhle blogu.
Už předtím mi přišlo, že je tu dneska nějak moc lidí...aby ne. Právě dneska už jsem překročili druhý rekord návštěvnosti. První byl 17.4. 2008 s poštem návštěv 182.
Zatím se tu dneska objevilo 101 lidí a myslím, že to ještě není konec.
Strašně moc vás i za Amy-Dark-Sharon děkuju. Je to pro nás vělká podpora v tom, co děláme :)
I-leen

Ginny Weasley

6. srpna 2008 v 18:29 | I-leen |  Harry Potter
Ahojky!
Vrátila jsem se z dovči a samou láskou k layoutům a k fanouškům mých layoutů jsem se uvolila, abyste si psali o layouty na přání. Jako první si napsala moje druhá láska (páč láfka je Amy xD) Pája, Alex, Paulin... říkejte jí jak chcete, pro mě je to Pajda xD
V zadání bylo, že barva je na mě, pokud to nebude růžová (nevím proč, ale už na začátku jsem tušila, že lay bude oranžovej... k Ginny se to prostě hodí xD), tématika: Bonnie nebo Ginny (klidně i kreslený) - tak je tam obojí xD, jinak pak už všechno na mě.
Je to lay v trochu jinym stylu, než jste u mě zvyklý...ale co no...změna je život... tak jenm doufám, že se tahle změna bude líbit i Pajdě... :)
Náhled: TADY
Pravidla: TADY
JAK STÁHNOUT LAYOUT?

Layouty na přání (jenom I-leen)

3. srpna 2008 v 21:28 | I-leen |  --- Na přání
Hojda zlatkaaa!
Máte mě tuuu xD
Jelikož tu Allmy psala, že by chtěla lay na přání, rozhodla jsem se to tu na chvuilku otevřít pro vás. Chápete to... já... neschopná držet se zadání a strašně líná... xD
Mnu couž... stalo se tak toho využijte, páč tohle se tu nebude stávat často... xD
Ještě nevím, kolik přání mi sem písnete, jestli vlbec písnete a taky nevim, kolik jich vezmu... to se prostě uvidí mnu... :)
Do komentů mi prostě popište jak byste si ten lay představovali...nebaví mě totiž vypisovat, co všechno mi sem máte napsat xD ale vypíšu to mnu xD (PS. ne všechny body jsou podmínkou... rozhodnete-li se něco nechat na mě, můžete)
  • barvy
  • tématika
  • rozvržení stránky (umístění menu, umístění stránky)
  • motto (jestlu kolonku na motto používáte, tak to sem napište...jestli motto rovnou chcete umístit do layoutu,tak mi to sem traky napište a napište jakej text tam chcete)
  • nějaký speciální přání (jestli vás něco zaujalo z jinejch layoutů nebo máte nějakej nápad, klidně to sem zkuste napsat)
  • kontakt (nejlíp mail)
No...tak to je asi vše :)
I-leen

Romance

3. srpna 2008 v 17:40 | Darkness Nightmare |  Nezařaditelné
Zdravím Vás po dlouhé době. Měla jsem takou náladu na focení a když jsem dofotila tak jsem si řekla, proč neudělat layout. Bohužel fotky se nepovedly, ale možná se ukážou na ofic. stránce... xD No lay je jednoduchý s jednoduchým menu. Kdo bude chtít tento lay bude si muset vystačit s tímto místem a udělat si rozcestníky. Chtěla jsem něco nového a jednoduchého a vykouklo na mě tohle.. xD předem to mělo být ve velmi světlých barvách, ale hrála jsem si s tím tam dlouho až z toho byly tmavý barvy... vím jsem hrozná... xD ehem ale tak ... to je jedno... doufám, že se aspoň někomu zalíbí... :))
Dark alias Sharon
Počet použití: 0
Jak stáhnout layout?