Prosinec 2007

Nápověda

27. prosince 2007 v 16:27 | Adýsek |  --- Layouty
Hojec lidi!
Jelikož nám sem každou chvíli někdo píše, že mu lyout nejde dát na jeho blog, rozhodla jsem se Vám dát takovou "menší" radu, i když si myslím, že tohle by mělo napadnout každýho člověka se zdravým mozkem...
Když Vám nepůjde dát layout na blog, vezměte si tužku a papír, podívejte se na zkušební blog, opište si všechno do puntíku tak, jak to tam je a pak si to úplně stejně uděláte na svym blogu.
Může se stát, že budete mít nějaký jiný problém a vážněto nepůjde, ale prosím vás neotravujte nás je proto, že máte špatnou pměť, nebo neumíte číst a psát.
Často nám sem píšete, že když si dáte např. obrázek záhlaví na blog, je málý...to asi nejspíš proto, že ten obrázek numíte ani stáhnout...
Obrázek k blogu stáhnete tak, že si otevřete záložku "Obrázky", kliknete na příslušný obrázek, pak n odkaz nad obrázkem, najedete na nj myší, jestli náhodu nepůjde ještě zvětšit a pak ho teprve uložíte do počítače.
Není to tak složitý, jen to chce umět přemýšlet...jako já vím, že přemýšlení bolí, ale když si zvyknet, tak tu bolest ani nevnímáte xD
Občas se stane, že Vám např. záhlaví něja špatně zalejzá za pozadí stránky apod., jako se stalo např Jennyss, který jsem tuhle chybku zrovna dneska opravovala...
Zkontrolujte si, jestli máte správnou velikost záhlaví, nebo estli nemáte zašrtnutšpatně fixovat, nebo rolovat. I tohle může být hlavní problém, na rolování a fixování si dejte pozor.
No...tak to je asik vše, jestli jste zjistili, že tadyk chbí nějaký častý problém, tak písněte do komentářů.
Připomínám, o hesla na moje (Adýskovi) layouty si pište na e-mail Aileen.B@seznam.cz nebo na ICQ 404-602-975.
Se složitějšíma problémama se obracejte na mě nebo na Amy na našich mailech, nebo ICQ. Oboje tay na blogu někde najdete xD

Lonely Angel

27. prosince 2007 v 15:34 | Adýsek |  Depresivní
Zdravím!
Po delší době je mi ctí představit Vám můj dnešní výtvor - rádoby layout. Jelikož jsem v poslední době neměla moc času a když už, tak jsem tvořil úplně jiný věci, krapet jsem to všechno zapomněla, a tak se mnou mějt trochu strpení, než se zase dostanu "do formy" xD No jinak jestli se Vám tenhle layout přece jenom líbí, tak si ho klidně můžete dát na svůj blog.
Lay: link
Jak stáhnout layout?

Blue Angel ... :))

19. prosince 2007 v 20:16 | Amy Woodová |  Fantasy
Ahojky, je tu další lay. Už dlouho jsem neudělal nějakej takovej podobnej.. xD no doufám, že se líbí a že si ho někdo vezme... :)) Amy Wood
Link: Lay
Jak stáhnout layout?

I love you

8. prosince 2007 v 15:45 | Adýsek |  Harry Potter
Tak Vám zas po delší...no po delší...řekněme si, že po hodně dlouhý době představuju svůj další výtvor, kterej si neprávem říká layout :P Všímavý zjistili, že kluk na obrázku je Draco Malfoy, takže celkově je layout spíš pro Malfoyácký žravce (jako jsem já xD) nebo pro fans Harryho Potter ; ) Ale vzít si ho samozřejmě může kdokoliv : )
Lay: link
Jak stáhnout layout?

Děláte si srandu?!

8. prosince 2007 v 14:37 | Adýsek |  --- Black list
Po jednom příjemnějším článku jeden dost nasraný článek!
Je mi jasný, že ne každej člověk to má v hlavě v pořádku, ale aby ztrácel čas tím, že poleze na cizí blogy a bude je mazat, to je vrchol. Včera jsem prolítávala všechny své dosavadní blogy s layoutama a layout s čísly: 14, 19, 20, 24, 32 a 50 jsou smazané. Pokusím se je vytvořit znova, ale nebude to hned.
Nevím, co vám na tom, že mažete blogy dělá ta dobře, ale nechte toho!
Jinak jste mi k layoutům psali, že nefunguje heslo. Ano, layouty od čísla 36 až nakonec mají změněná hesla, právě kvůli tomu ,aby je někdo nemazal. Pokud někdo bude hctít nějaký z těchto layoutů, ať si o něj laskavě napíše na můj mail (Aileen.B@seznam.cz) nebo na ICQ (404-602-975).
Smazané layouty by se dali v podstatě ještě přejít, ale to, co si dovolila jedna holka, to už je na rozmlácení huby (z dovolením). když se podíváte na www.adysak-lay-23.blog.cz, co vidíte? Ano! můj layout ale funguje jako normální blog na přidávání článků atd. Slečinka si dokonce dovolila smazat zápatí a v jednom článku tvrdí, že název blogu výmýšlela strašně dlouho...samozřejmě jsem už o tomto incindentu dala vědět aminovy, ale jsem slušně vytočená.
Toť asi vše...raději jinak bych to tady zahalila do nadávek a to sem nepatří xD
Adýsek

Přiznám barvu...

8. prosince 2007 v 14:24 | Adýsek |  --- Blog a my
Zdravím všechny!!!
Lidičkové, jsem zpátky. Sice ne s hromadou layoutů, ale jsem tu s Vámi a...no nekončím není správný slovo, ale budu tady prostě no xD
Název článku: "Přiznám barvu"? Je to jednoduchý. V den kdy jsme se s Amy pohádali (ještě že je to za náma...fuj!) jsme se zase usmířili, ale to už tady byli články s tím, že končíme. Ale saozřejmě jsme neplánovali opravdovej konec. Měli jsme v plánu Vás tu houpat tím, že se to už nedá spravit (pardon pardon xD), ale nakonec jsme sem hodlali dát záplavu layoutů. Nepovedlo se. Já mám jeden nedodělanej layout zatímco Amy má...chm...tři? no asi tak nějak. Mě to layoutování už totiž moc nejde, ale kvůli Vám se budu snažit : )))
Jinak upozorňuji na soutěž "O nej lay I.", kam se hlašte! Hraje se o cenu. Sice to není žádnej mobil, DVDčko, mp3ka nebo tak, ale myslím, že symbolická cena taky ujde, ne? xP
Loučí se s Vámi (ne nadobro)
Adýsek :-*

Dobrá a špatná zpráva... :) :(

8. prosince 2007 v 12:45 | Amy Woodová |  --- Blog a my
Ahojky, tak určitě jste si všimly, že tu nějaké ty články přibyly, ale pouze ode mě.
Rozhodla jsem se totiž, že se vrátím k layoutům, ale Áda se prý už nevrátí. Myslím si, že to není její úplné rozhodnutí a proto mi trošku pomozte ji přesvědčit, aby s tím nekončila. Vždyť je v tom skvělá... :))

No to je snad vše... :) Doufám, že budete aspoň s moji prací spokojený. A budu se snažit, aby toho tady bylo co nejvíce.. :))

Tak prozatím se s Vámi loučím

Amy Wood

Da Vinci

7. prosince 2007 v 9:28 | Amy Woodová |  Depresivní
Ahojky. Tak za dnešek už druhý layout. No je "trošku" jednoduchý, ale myslím, že toto stačí. Mě osobně se docela líbí, ale určitě to není moje nejlepší práce. Lay jsem pojmanovala Da Vinci, ani nevím proč, prostě mě to přišlo na mysl.. tak jsem přidala určitě brushe. Amy :)
Jak stáhnout layout?

Blood Woman

7. prosince 2007 v 9:27 | Amy Woodová |  Depresivní
Ahojky. Další layoutek, který se mi strašně líbí.. :)) Nevím proč, ale teď jsem nějak echm.. na krev a tak... :/ njn... :D tak doufám, že se líbí. Amy Wood
Jak stáhnout layout?

Summer storm

7. prosince 2007 v 9:25 | Amy Woodová |  Fantasy
Zdravím Vás po velmi dlouhé době. Neměla jsem moc času, al eteď se to doufám změní a já budu mít zase čas pro mé laye.
Pro tento lay jsem hledala dlouho jméno a říkala jsem si, že ho nechám beze jmený. Ale nakonec má fantazie zapracovala a vzniklo Summer storm neboli letní bouře. Neptejte se mě, jak jsem na to přišla, protože vážně netuším. :)
Tak doufám, že se vám líbí. :))
Amy Wood
počet použití: 1
Jak stáhnout layout?